Rozšířené hledání
Registrovaní uživatelé
Uživatelské jméno:

Heslo:

přihlašovat automaticky

» nevím své heslo
» registrace
 
Náhodný obrázek

CH.09
CH.09
Komentářů 3987
dr_acek


registrace
Podmínky užívání:
Tento archív používá systém díky kterému mohou uživatelé vkládat komentáře k obrázkům. I přesto, že se administrátoři snaží filtrovat nevhodné a/nebo urážející komentáře, není možné překontrolovat všechny příspěvky. Tyto příspěvky vždy vyjádřují názor autora komentáře a provozovatel těchto stránek za ně není odpovědný!

Akceptováním těchto podmínek se zavazuješ nevkládat žádné příspěvky svou povahou urážející, obscénní, vulgární, pomluvné, s podtextem násilí či jakýmkoliv způsobem trestné. Dáváš administrátorům a provozovatelům tohoto webu právo Tvé příspěvky dle vlastního uvážení upravovat či zcela mazat. Souhlasíš také s tím, že údaje, zadané při registraci, budou uloženy v databázi.
Údaje z této databáze mohou být použity pouze pro potřeby této galerie a nebudou předány třetím osobám.

Tento systém také umožňuje uživatelům v některých případech přidávat vlastní obrázky. Provozovatel těchto stránek není odpovědný za případné porušení zákonů, vzniklé zveřejněním obrázků v této galerii.

Akceptováním těchto podmínek se zavazuješ nepřidávat obrázky, u kterých by tak došlo k porušení autorských práv, která svou podstatou mohou urážet osoby, skupiny, rasy, národy, nebo jejichž zveřejnění může být jakkoliv trestné. Souhlasíš také s tím, že administrátor či provozovatel této galerie má právo upravit či odstranit obrázek z této galerie.

Tetno systém využívá cookies pro uložení informací v Tvém počítači. Tyto cookies neobsahují žádné osobní údaje a slouží pouze pro účely Tvého uživatelského komfortu.

Dokončením registrace souhlasíš s těmito pravidly.